Prague Lecian Strings

Symfonický zvuk nejen do Rudolfina

 

 

Chystáte malou či velkolepou svatbu jako ve filmu?

Potřebujete na samotný obřad na radnici nebo v kostele prvotřídní klasické hudebníky ve fraku, aby vám zahráli Mendelssohnův či Wagnerův slavný svatební pochod, Pachelbelův Kánon, Bachův Air nebo Ćajkovského?

Chcete na slavnostním obědě zahrát romantické filmové melodie jako Love Story, Forrest Gump, Kráska a zvíře, Tři Oříšky pro Popelku, nebo Gerswina, Beatles, Lionela Richie, ABBA a nebo Nedvěda, Jirku Korna nebo Michala Davida v bohaté symfonické cover verzi špičkovými profesionálními muzikanty? 

Scháníte na večerní party DJ, jazz, latinu, rock, Michaela Jackosna, Queens, Pink Floyds nebo Puff Daddy?

 

Objednejte si Prague Lecian Strings.

To vše zvládneme. Od klasiky až po Hru o trůny.

 

Chystáte firemní oslavu, chcete překvapit Vaše V.I.P. klienty na vánočním večírku s ¨Rybovkou¨ a hned na to Last Christmas George Michaela, nebo si porovnáme Cohenovu Hallelujah s "o 300 let starší sestrou" G. F. Handela?

Prague Lecian Strings  může střídat žánry okamžitě.

 

Chcete oživit Váš rockový klub nebo festival s muzikanty ve fraku s High Way To Hell na střídačku ďábelským Paganinim?

 

Chcete domácí koncert u Vás v salóně či open air koncert na zahradě, blízkém hradu či zámku?

Chcete slyšet jakoukoliv Vaši oblíbenou písničku v symfonickém zvuku Prague Lecian Strings?

 

Chystáte soukromou party v Hollywoodském stylu?

Pak k Vám přijede Prague Lecian Strings se Star Wars, Indiana Jones nebo Beverly Hill’s Cop,nebo Wonder Woman či Interstellar Hanse Zimmera  a jinou filmovou hudbu dle Vašeho gusta až k Vám domů.

 

Chcete překvapit Vaši milovanou osobu s nejromantičtější písničkou k Vašemu výročí,

narozeninám nebo na svatého Valentina?

Violoncellový virtuóz, skladatel a aranžér Kryštof Lecian ji upraví přímo pro Vás s věnováním a na míru symfonického zvuku Prague Lecian Strings.

S ozvučením nebo unplugged.

 

Toto seskupení klasických muzikantů založil violoncellový virtuóz a skladatel Kryštof Lecian.

 

Prague Lecian Strings hraje nejen klasickou hudbu, ale především pop, rock a filmovou muziku v originálních aranžích a cover verzích Kryštofa Leciana, který vystupuje s tímto tělesem jako sólista. Repertoir je opravdu pestrý a přináší zcela nový symfonický zvuk populární hudby až k vám domů. Pravě proto Prague Lecian Strings vystupuje s předními umělci populární hudby jako Bára Basiková, Marián Vojtko, Tereza Mátlová či dokonce řecká popová zpěvačka žijící v Los Angeles Eirini Nomikou.

 

 

TOP